Červen 2013

BLING RING: JAKO VIPKY

21. června 2013 v 17:10
Takže před pár minutami na mne na Youtube vyskočil trailer na Bling Ring: Jako VIPky, říkám si, kruci, reklama, už jsem chtěla dát přeskočit, ale nějakým mně nejasným působem jsem to neudělala. A to byla klika. :)


Trailer se mi moc líbil,takže stručně vám nastíním děj. Celebrity - jsou slavné, jsou sexy, ve svých dokonalých outfitech vypadají naprosto božsky. Tenagerky Rebecca, Nicki, Chloe a Sam jsou kamarádky z lepších rodin a Hollywoodské hvězdy milují. Vesměs mají vše, na co si vzpomenou, mají ale i velkou touhu se pobavit. A bez zábran. Když k nim do školy nastoupí Marc, jehož tatínek pracuje u filmové distribuce, začne teprve ta parádní jízda. Společně vyrážejí na noční tahy do bytů Hollywoodských celebrit a to rozhodně ne pouze na exkurzi! - V kradených autech si odvážejí hory značkových kousků, ve kterých ohromují na párty. Jak dlouho si ale budou bezstarostně užívat, než spadne klec?

Tak co myslíte, zaujalo vás to? Bylo by fajn, kdybych na to mohla jít. :)

A tady trailer.
BLING RING: JAKO VIPKY

Tak jak, půjdete?


Sorry. Fakt sorry!

21. června 2013 v 16:23
Hele, vážně mi je to líto, ale já se polepším. Snad. No, doufám v to. Dlouho jsem tu nebyla, za to fakt sorry a ...Už jsem chtěla napsat super výmluvu, že mám školu a úkoly a tak, ale k čemu by to bylo, i jiní mají škollu a zvládají to. Asi nemám správnou motivaci, no nic, ale řekla jsem si, že blog přejmenuju,ale nemyslete si, že se snadd něco změní, jenom jméno a snad můj přístup. Snad.