Duben 2013

Hallo!

28. dubna 2013 v 19:14
Čau lidi, anebo spíš "Hallo!" Protože se učím na němčinu, zítra píšeme test z popisu postavy a charakteru, takže klein, aktiv, launisch a tak podobně. Někteří to znáte. A někteří na :D. Nedávno jsem psala o přijímačkách. Takže bylo to následovně. V pondělí nás naše milá školička nechala dřepět doma a dala nám důvěru, že se na scio náležitě připravíme. Nejspíš jsem byla jediná. Soustředila jsem se hlavně na matiku, protože, jak už víte, jsme z toho dostávali známky, nebudu vám říkat svoje přesné výslekdy. Pššš. To je přeci tajné, ale kdybych dělala přijímačky, tak bych se sem v pohodě dostala. Já se loučím.

PECKA!

20. dubna 2013 v 23:05

Pecka! To říká moje kamarádka. Teď už ne sice tolik, ale měla období, že to říkala skoro pořád. No, a proč to sem píšu? Pecka je to, že jsem zpátky! Opět se vracím ke psaní a zparvování svého blogu, takže lidi, máte mě zpátky. A jen tak se mne nezbavíte! Vaše Kačí!Scio, Scio, Scio

20. dubna 2013 v 22:29
Ahoj! Po dlouhé, dlouhé době vás opět zdravím. Jak už název sám napovídá, svěřím se vám tady a své noční můře, čili Scio testech. V úterý je budu psát. Jsem sice už na gymplu, ale vedení školy si prostě řeklo, že my je budeme psát také, prý aby se vědělo, jak jsme na tom oproti těm, co se sem hlásí. Chápu, asi si říkáte v čem je problém? Problém je prostý. Profesoři nám to budou známkovat. Po pravdě, když jsme psali tyto testy nanečisto, tak mne matikářka naprosto vykolejila a oznámkovala to taky, s čímž jsem vůbec nepočítala. Takže já si tam tak v klidu tipuju, no problemo. A potom BUM! A mám z toho známku. Nejsem na matiku žádný genius a za moje špatně natipované odpovědi se srážely body, takže si asi dovadete představit, jak to vypadalo. No, a teď mám tedy docela strach. Protože ty přijímačky na čisto nám bude známkovat i češtinářka. U obou předmětů jsem na hranici, a bojím se, že když to dopadne špatně, tak už to nevychytám. Ach jo. Takže lidi, držte mi plsky palečky a jestli děláte přijímačky, a třeba zrovna na náš gympl nebo na jiný, tak také držím pěsti. Hodně štěstí! No mějte se, napíšu, jak to dopadlo! :))