Září 2012

Krásná kriminálnice - 2. kapitola

27. září 2012 v 20:53
Takže nedlouho po první jsem tu i s druhou kapitolkou. Snad se bude líbit, protože mně se líbí a moc. :D

Krásná kriminálnice - prolog + 1. kapitola

27. září 2012 v 18:57
Ahoj, takže jsem tu s další povídkou. Není to příběh "hodné" holky. V tomto příběhu je Bella rebelka první stupně. Mezinárodně hledaná zlodějka. Musí se jí ovšem nechat, že ve svém oboru je ážně dobrá. No, posuďte sami.Je mi to jedno!

24. září 2012 v 16:37
Hele, mně je úplně ukradený, že to tu nikdo nečte, ale nesmím hlavně nikdy ztrácet naději. Otázkou ale také je, o čem mám psát nebo co dělat, aby to lidi zajímalo. No nic, neva. Zatim se mějte, někdy se zase ozvu, teď jdu kreslit jeden divnej projekt do školy.

Vau!!! Nový lay!

16. září 2012 v 19:11
Lidi, řeknu vám, nikdo mne nemohl teď víc překvapit než Dincie. Ta úžasná bytost, která udělala tenhle úžasný lay na mém blogu. Fakt super překvápko. Přijedu od babičky, juknu na blog a vuala, nestačím se dívat. Řeknu jenom VAU. Máma by mi řekla: ,,Hele, víš, že nesnáším, když říkáš tyhle americký výrazy." Sorry mami, ale já si prostě nemohla pomoct. :D
Takže Dincie, fakt děkuju moc, protože tohle je naprosto úžasný. Kouknu na svůj blog a jenom si říkám, tohle je fakt moje? Takže lidi, až budete chtít design, vzhled nebo lay, jak se tomu taky říká, tak jukněte na Dinciiny stránky a ... Co dál? To už nechám na vás. Anebo, když se budete chtít jenom pokochat, tak odkaz je tady.


HELP MI! HELP MI! SCHOOL IS HERE!!!

3. září 2012 v 20:21
Ano, ano. Už je to tak. Opět začíná škola a sní další dlouhý, dlouhý a ještě jednou dlouhý školní rok, který se samozřejmě neobejde bez zničených nervů a hodin strávených nad knihami.

Takže BY BY FREE TIME!!!